Hakkımızda

İlerian Yazılım Teknolojileri Ltd., 2010 yılında, profesyonel yazılımcılar ve şirketler için yazılım geliştirme araçları üretmek amacıyla yazılım ve IT(Bilgi Teknolojileri) sektörüne adım attı. Firmaların verimliliğini arttıran yazılım ve araçlarımızla yabancı firmalara ve programcılara hizmet vermeye ve çözümler üretmeye devam etmektedir. Dijitalleşen dünyada verimli olacağımız noktaları araştırırken dijital imza ve elektronik imza(e-imza ile imzalama) ile doğaya ve firmaların bütçelerine ve gittikçe hızlanan dünyada zaman gibi değerli bir varlığı kazandırabileceğimizi düşünerek İmza Yeri imzalama platformunu oluşturdu.

Denizler Bilişim Hizmetleri Ltd., 2014 yılında müşterilerilerine değer katacak Bilgi Teknolojileri hizmet ve çözümleri uluslararası kalite standartlarında, marka bağımsız, ülke çapında yaygın ve donanımlı insan kaynağı ile sunmak ve bu alanda tercih edilen ilk şirket olmak vizyonuyla kuruldu.

Denizler Bilişim Hizmetleri’nin kurumsal markası e-imza KIBRIS, KKTC’nin ilk ve özelde tek Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısıdır. Bireylere ve kurumlara bilgi güvenliği ve elektronik imza konusunda dünya pazarında öncü çözümler sunmaktadır. Kurumlara özel projeler geliştirmenin yanı sıra gelişen teknolojiye uygun kullanıcı dostu ürün ve hizmetler sağlamaktadır.

Türkiye’de İlerian‘ın İmza Yeri imzalama platformundaki başarısı sonucunda Denizler ile K.K.T.C’de İmzaYeri KIBRIS ortak girişimi hayata geçirildi.

Misyon

İmzaYeri KIBRIS olarak; global bilgi birikimimizden ilham alarak, gelişen teknolojik şartlar ve müşteri beklentileri ışığında, güven ve gizlilik prensiplerinden asla taviz vermeden kişi ve kuruluşları anlaştırmak.

Vizyon:

Hayatı kolaylaştıran en iyi elektronik çözümleri sunmaktır.

İmzaYeri KIBRIS olarak; varolan projelerimizi geliştirecek ve hayatı kolaylaştıran yeni dijital çözümlerin temelini atacak, fikir ve tavsiyelerinize her zaman açık olacağız.